Kalendář akcí a událostí farnosti

únor 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1čtvrtek 4. týdne v mezidobí
2Uvedení Páně do chrámu (Hromnice)
  • 07:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:30 - 07:55
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

3sv. Blažeje, biskupa a mučedníka , nebo sobotní památka Panny Marie
  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:45
    • kaple sv. Cyrila a Metoděje
    • Označení: Měcholupy (Měcholupy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

45. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:45
    • farní kostel sv. Vavřince
    • Označení: Vrčeň (Vrčeň)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • kostel sv. Jakuba Staršího
    • Označení: Kasejovice (sv. Jakub) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:45
    • farní kostel sv. Jakuba Staršího
    • Označení: Nepomuk (sv. Jakub) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

5sv. Agáty, panny a mučednice
6sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

7středa 5. týdne v mezidobí
  • 07:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:30 - 07:55
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

8sv. Jeronýma Emiliániho
  • 16:00 Adorace
    Adorace
    • 16:00 - 17:00
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:25
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

9pátek 5. týdne v mezidobí
  • 07:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:30 - 07:55
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

10sv. Scholastiky, panny
116. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:45
    • farní kostel sv. Vavřince
    • Označení: Vrčeň (Vrčeň)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • kostel sv. Jakuba Staršího
    • Označení: Kasejovice (sv. Jakub) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:45
    • farní kostel sv. Jakuba Staršího
    • Označení: Nepomuk (sv. Jakub) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

12pondělí 6. týdne v mezidobí
13úterý 6. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

14Popeleční středa
  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:25
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

15čtvrtek po Popeleční středě
  • 10:15 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:15 - 11:00
    • DKS Žinkovy

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 16:00 Adorace
    Adorace
    • 16:00 - 17:00
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:25
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    Za rodinu Klůsů a Kubíků, za zemřelé předky a duše v očistci

16pátek po Popeleční středě
  • 07:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:30 - 07:55
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

17sobota po Popeleční středě
  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:45
    • kaple sv. Cyrila a Metoděje
    • Označení: Měcholupy (Měcholupy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:30
    • kostel sv. Václava
    • Označení: Žinkovy (Žinkovy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

181. NEDĚLE POSTNÍ
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:45
    • farní kostel sv. Vavřince
    • Označení: Vrčeň (Vrčeň)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:15
    • kostel sv. Jakuba Staršího
    • Označení: Kasejovice (sv. Jakub) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:45
    • farní kostel sv. Jakuba Staršího
    • Označení: Nepomuk (sv. Jakub) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

19pondělí 1. postního týdne
20úterý 1. postního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

21středa 1. postního týdne
  • 07:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:30 - 07:55
    • kostel sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Nepomuk (sv. Jan) (Nepomuk)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:20
    • Kasejovice (kaple)
    • Označení: Kasejovice (kaple) (Kasejovice)

    ( volná intence )

22Stolce sv. Petra, apoštola
23pátek 1. postního týdne
24sobota 1. postního týdne
252. NEDĚLE POSTNÍ
26pondělí 2. postního týdne
27úterý 2. postního týdne
28středa 2. postního týdne
29čtvrtek 2. postního týdne